Česky

English

Deutsch
PARTNERmb s.r.o. slogan

Vítejte na stránkách firmy PARTNERmb

Vývoj a výroba speciálních monitorovacích a řídicích systémů, speciální zakládání staveb, dálkový dohled nad stroji a technologiemi, průmyslová zkušební zařízení, poradenství v oboru.

ilustrativni obrazek

Technologie speciálního
zakládání staveb

Firma Partner mb vyrábí systémy monitorování technologií speciálního zakládání staveb.

Zařízení vyhovují náročným provozním podmínkám a požadavkům evropských norem.

Zařízení jsou vybavena moderními způsoby měření, záznamu a přenosu dat.

Zejména zařízení TRACK se vyznačuje velmi malými rozměry a konfortním způsobem zpracování dat.

Systémy jsou modulární a tak umožňují rozšiřování funkcí podle požadavků zákazníka. Obsluha systému je unifikovaná pro všechny technologie a tak není problém přechodu pracovníka z jednoho pracoviště na druhé. Dostupné jsou v současné době tyto jazykové verze - česká, anglická, německá, francouzská, italská a španělská. Zařízení je možné instalovat i vlastními silami uživatele, neboť toto není složité a k dispozici jsou všechna schémata.

Více o technologii speciálního zakládání staveb »

RMC Dálkový
monitoring strojů

Firma Partner mb vyrábí zařízení GCOM, které se používá pro dálkový monitoring provozu strojů RMC.

Stroj je v době provozu stále online a je možné ho průběžně kontrolovat. Zařízení posílá provozní parametry pomocí GPRS spojení do aplikace RMC na Internetu.

K datům má uživatel přístup po zadání přístupového jména a hesla.

Zařízení je možné použít ke kontrole provozních parametrů, jako jsou spotřeba PHM, časové využití, poloha, teplota motoru, otáčky a dalších dnes cca 40 parametrů a dále ke kontrole oprávněného používání stroje a zabezpečení stroje v nočních hodinách.

Systém RMC hlídá provoz nákladních a osobních automobilů, jeřábů, bagrů, vrtacích souprav, kompresorů, elektrocentrál, čerpadel, kotelen a lodí.

Více o dálkovém monitoringu strojů »

Zprávy
 

» 25.04.2010
Vyrábíme sondu CAP04 pro měření hladiny nafty v nádrži. Sonda měří také teplotu nafty a teplotu okolí, náklon stroje ve dvou osách a jeho zrychlení ve 3 směrech. Na zkušebním vzorku 8 různých stavebních strojů jsme dosáhli průměrné přesnosti 0,27%.

» 25.04.2010
Zahájili jsme výrobu rozšiřující svorkovnice Glog pro zařízení Gcom, na kterou je možné vedle dalších signálů připojit i zařízení Blue Tooth, bezdrátový komunikační modul a paměťovou kartu MMC, případně USB flash kartu.

» 25.04.2010
Zahájili jsme výrobu bezkontaktní čtečky identifikačních čipů, připojující se k zařízení Gcom pomocí sběrnice Can. Čtečka je vybavena několika funkcemi, které usnadňují komunikaci uživatele s přístrojem Gcom a umožňují využít čtečku např. pro oznámení alarmových stavů.